Krovinių transportavimo paslaugos

UAB „Akleta Logistics“ teikia pilnų ir dalinių krovinių gabenimo paslaugas oro, jūros ir sausumos transportu. Bendradarbiaudami su patikimais ir ilgamečiais partneriais, saugiai ir sklandžiai įgyvendiname prekių pristatymą nuo durų iki durų. Pagal individualius kliento poreikius parenkame optimaliausią krovinių gabenimo būdą ir užtikriname konkurencingą kainą.

  • Krovinių gabenimas jūra

Siekdami užtikrinti savo klientams optimaliausias pervežimo kainas, bendradarbiaujame su didžiausiomis jūrinių konteinerių linijomis. Galime pasiūlyti patrauklias sąlygas įvairių rūšių konteinerių gabenimui iš Šiaurės ir Pietų Amerikos, Afrikos, Azijos, Artimųjų Rytų ir Europos uostų iki Klaipėdos ar kito kliento pageidaujamo uosto.

  • Krovinių gabenimas oru

Ypač skubiems kliento užsakymams organizuojame krovinių gabenimą oru. Tai vienas greičiausių,  efektyviausių ir patikimiausių įvairių rūšių krovinių transportavimo būdų.

  • Krovinių gabenimas sausuma

Teikiame pilnų ir dalinių krovinių transportavimo paslaugas tarpmiestiniais bei tarptautiniais maršrutais. Bendradarbiaudami su patikimais vežėjais, vežame įvairių rūšių krovinius Europoje ir Baltijos šalyse.

  • Multimodalinis krovinių gabenimas

Krovinių gabenimui dideliais atstumais, ypač tarp kontinentų, siūlome multimodalinių pervežimų paslaugas – tai krovinių pervežimas, kuris vykdomas pasitelkiant keletą skirtingų transporto rūšių ir organizuojant krovinio perkrovimą bei kitas reikiamas operacijas. Ilgamečių partnerių dėka galime užtikrinti saugų krovinių perkrovimą ir sklandų transportavimą optimaliausiu maršrutu ir mažiausiomis išlaidomis.