Krovinių transportavimo paslaugos

UAB „Akleta Logistics“ teikia pilnų ir dalinių krovinių gabenimo paslaugas oro, jūros ir sausumos transportu. Bendradarbiaudami su patikimais ir ilgamečiais partneriais, saugiai ir sklandžiai įgyvendiname prekių pristatymą nuo durų iki durų.   Pagal individualius kliento poreikius parenkame optimaliausią krovinių gabenimo būdą ir užtikriname konkurencingą kainą.

  • Krovinių gabenimas jūra;
  • Krovinių gabenimas oru;
  • Krovinių gabenimas sausuma;
  • Multimodalinis krovinių gabenimas.

Krovinių sandėliavimo paslaugos

UAB „Jakų logistikos centras“ kartu su UAB „Akleta“ atstovais teikia prekių saugojimo muitinės sandėlyje paslaugas bei organizuoja kitas su krovinių sandėliavimu susijusias operacijas – tai krovinių iškrovimas/pakrovimas į/iš sandėlio, prekių rūšiavimas, atrinkimas ir komplektavimas, pakuočių markiravimas, krovinių svėrimas, matavimas ir perpakavimas.


Muitinės tarpininkavimo paslaugos

Mūsų profesionali ir patyrusi UAB „Akleta“ muitinės tarpininkų komanda:

  • Paruošia ir formina dokumentus pasirinktai muitinės procedūrai (importui, eksportui, tranzitui);
  • Kliento vardu teikia muitinei prašymus, skundus, gauna muitinės išduodamus sertifikatus ir pažymas;
  • Tiesiogiai atstovauja kliento interesus muitinėje procedūrų forminimo ir prekių patikrinimo metu, taip pat esant reikalui fitosanitarinėje ir veterinarinėje tarnyboje;

Prekybos ir distribucijos paslaugos

Mūsų įmonių grupės kompanija UAB „Krona LT“ vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą ir distribuciją. Profesionali įmonės komanda turi ilgalaikę patirtį pardavimų srityje ir konsultuoja klientus jų prekių pardavimo ir platinimo klausimais. Įmonės atstovai Latvijoje, Rusijoje, Vokietijoje sėkmingai užtikrina eksporto pardavimų plėtrą.